Karty Stałego Klienta

Dlaczego warto założyć kartę stałego klienta Me Too Club ?

Dlatego, że to nie jest kolejny program lojalnościowy, w którym zbierasz punkty, a po roku możesz wymienić je na smycz albo długopis lub inne mało potrzebne gadżety. My dajemy Ci realne korzyści od samego początku. Zakładając kartę Me Too Club, możesz kupować taniej nawet o 30% oraz korzystać z innych przywilejów dostępnych tylko dla posiadaczy karty.

Jak to działa? To proste!

Aby otrzymać kartę stałego klienta Me Too Club wystarczy wypełnić formularz w jednym z naszych sklepów stacjonarnych. Możesz również wysłać na adres sklep@metookids.pl wypełniony formularz lub przesłać dane z formularza w formie e-maila a my w przeciągu 48 h aktywujemy Twoją kartę. 
  1. Po zarejestrowaniu Twoich danych w naszym systemie otrzymasz od nas kartę Me Too Club wraz z nadanym pinem. Od tego momentu możesz dokonywać zakupów w sklepach Me Too i w naszym e-sklepie www.metookids.pl, a dzięki karcie otrzymasz: stały rabat na zakupy, darmową przesyłkę i 30 dni na wymiane lub zwrot zakupionego towaru.
  2. Przed dokonaniem zakupów w e-sklepie zaloguj się przy użyciu karty stałego klienta, podając numer karty i otrzymany pin, a wszystkie produkty będą miały naliczony już rabat. W przypadku zakupów w sklepie stacjonarnym rabat zostanie udzielony po okazaniu karty.

Jakie są korzyści z posiadania karty Me Too Club?

  1. Stały 5% rabat na wszystkie produkty dostępne w sklepach Me Too i naszym e-sklepie www.metookids.pl
  2. Rabat do 30% na wybrane kolekcje i modele.
  3. Darmowa dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej. Nawet jeżeli jesteś na wakacjach, feriach, wyślemy Twoje zamówienie pod wskazany adres.
  4. Prawo wymiany lub zwrotu zakupionych u nas produktów w przeciągu 30 dni kalendarzowych.

O czym warto wiedzieć?

  • Rabaty procentowe dotyczą kolekcji nieprzecenionych i nie łączą się z innymi promocjami.
  • Swoje dane możesz sprawdzić po zalogowaniu się na konto, przy użyciu numeru karty i pinu.
  • Darmowa wysyłka dotyczy przesyłek na terenie Polski.
pixel